آموزش جامع نصب ویندوز

برنامه Windows® Setup برنامه ای است که از طریق آن میتوان ویندوز را نصب یا ویندوز نصب شده را ارتقا داد. برای نصب سیستم عامل ویندوز ابتدا باید سیستم مورد نیاز نسخه های مختلف را بررسی کنیم تا بتوانیم نسخه مناسب با سیستم خود را انتخاب و نصب نماییم.

آموزش جامع نصب ویندوز

سیستم عامل های ویندوز را می توانید در پایین دانلود کنید، از این قسمت هم می توانید سیستم مورد نیاز ویندوز ها را مشاهده کنید.

در مرحله بعدی یکی از پیش نیاز های اصلی اجرای بازی ها را می توانید نصب کنید یعنی DirectX Runtime ، که می توانید آن را از اینجا دانلود کنید. پیش نیاز دیگر Visual C++ Redistributable Packages است، که بسته به بازی شما نسخه آن نیز متفاوت است. معمولا این پیش نیاز ها در حین نصب بازی برای شما نصب می شوند، اما اگر به هر دلیلی نصب نشدند، یا شما بازی را بر روی سیستم خود داشته اید و ویندوز را دوباره نصب کردید می توانید به طئر دستی دوباره آنها را نصب کنید. نرم افزار Visual C++ Redistributable Packages در دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی وجود دارد، اما با این حال در سیستم های 64 بیتی ممکن است با توجه به بازی، نیاز به نصب نسخه 32 بیتی این برنامه ها نیز وجود داشته باشد. در ادامه لیست کاملا Visual C++ Redistributable Packages به همراه لینک دانلود مستقیم آنها از مایکروسافت خواهد آمد.