خدمات

مجموعه ای متنوع از سرویس ها شامل کامپیوتر، شبکه، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

تصویر_خدمات_کامپیوتر

خدمات کامپیوتر

با توجه به پیشرفته‌تر شدن دنیای تکنولوژی و اینترنت بیشتر امور اداری ، خانگی ، تحصیلی و … با کمک لپ تاپ‌ها یا کامپیوترهای رومیزی و یا تلفن های همراه انجام می‌شود و انجام بسیاری از امور بدون کامپیوتر ها عملا غیر ممکن می شود.

به همین علت تیم نهنگ کامپیوتر در بخش خدمات کامپیوتر به شما کمک میکند تا مشکلات کامپیوتری خود را بتوانید با سرعت بالا و هزینه مناسب حل کنید.

لیست خدمات و تعرفه

سریع،  مطمئن، قیمت مناسب

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره و اطلاع از نحوه انجام کار و مناطق تحت پوشش با ما در تماس باشید. تماس با ما »

تصویر_خدمات_شبکه

خدمات شبکه

امروزه وابستگی همه امور اداری به رایانه اجتناب ناپذیر است. یکپارچه بودن دسترسی به اطلاعات یکی از ضروریات استفاده از رایانه در ادارات و شرکتها می باشد . مزیتهایی که استفاده از شبکه می تواند ایجاد کند شامل یکپارچه بودن دسترسی به اطلاعات ، صرفه جویی در هزینه ، و صرفه جویی در وقت می باشد.

متخصصان نهنگ پی سی این توانمندی را دارند تا در زمینه شبکه های کامپیوتری ، سرویس Passive و Active شبکه را به شما ارائه نمایند.

شامل لیست خدمات و تعرفه

سریع،  مطمئن، قیمت مناسب

مشاوره رایگان

در صورتی که هرگونه سوال در مورد شبکه، به اشتراک گذاری فایل ها و پرینتر خود دارید با ما در تماس باشید. تماس با ما »

تصویر_خدمات_طراحی_وبسایت

خدمات طراحی سایت

اگر می خواهید وب سایت قدرتمندی داشته باشید، و محصولات، خدمات و اطلاعات سایت شما در صفحات اولیه گوگل به نمایش درآیند، شما باید تمام موارد فنی همچون طراحی کاربر محور، تجربه کاربری، کاربردپذیری، دسترسی پذیری و سئو را در نظر بگیرید.

دستیابی به آنچه که گفته شد، مستلزم دانش و تخصص منحصر به فرد است. بنابراین به شما توصیه می کنیم، طراحی وب سایت خود را حتما به یک تیم متخصص بسپارید.

ویژگی ها و مراحل طراحی سایت

سریع،  مطمئن، قیمت مناسب

مشاوره رایگان

در راستای طراحی سایت خود می توانید از مشاوره رایگان نهنگ کامپیوتر استفاده نمایید. تماس با ما »

تصویر_خدمات_دیجیتال_مارکتینگ 2

خدمات دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال یک روش برای ارتقای برند، و ارتباط با مشتری های بالقوه با استفاده از اینترنت و سایر راه های ارتباطی دیجیتال است. بازاریابی دیجیتال شامل ایمیل، شبکه های اجتماعی و وب سایت می باشد.

دیجیتال مارکتینگ خدماتی هستند که شامل استراتژی‌های مارکتینگ، استراتژی‌های جذب مخاطب، بهینه‌سازی کانال‌های ارتباطی، بهینه‌سازی بسترهای جذب مشتری و … می شوند. بازاریابی دیجیتال برخلاف بازاریابی سنتی قابل اندازه گیری و سنجش است. بنابراین می توان با تعریف شاخص های کلیدی عملکرد یا KPI اقدام به بهبود بخشیدن آن نمود.

لیست سرویس ها

سریع،  مطمئن، قیمت مناسب

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد دیجیتال مارکتینگ با ما در تماس باشید. تماس با ما »

فرم ثبت درخواست

از راه فرم بالا، می توانید سرویس مورد نظر خود را درخواست دهید. در زمان کوتاهی از سمت تیم نهنگ کامپیوتر با شما تماس می گیریم، و هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد شد.