خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

اینترنت معدن طلایی از فرصت ها برای انواع مشاغل در سراسر جهان است. از قدرت آن به نفع خود استفاده کنید. امروز حضور دیجیتالی خود را ایجاد کنید و پتانسیل بازار خود را با خدمات طراحی وب سایت نهنگ کامپیوتر کشف کنید. از طراحی و توسعه وب سایت گرفته تا بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و نگهداری سایت، ما شما را همراهی خواهیم کرد!

چرا کسب و کار شما به طراحی وب سایت واکنش گرا نیاز دارد؟

فرقی نمی کند که صاحب یک استارتاپ یا یک شرکت بزرگ باشید، برای تبلیغ برند خود و ایجاد ردپای دیجیتالی قوی در این بازار رقابتی به طراحی وب سایت واکنش گرا نیاز دارید.

امروزه، چندین کسب و کار، طراحی وب ریسپانسیو را برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر صفحه و به حداکثر رساندن فرصت های تبدیل خود اتخاذ کرده اند. با این حال، علیرغم محبوبیت روزافزون آن، بسیاری از شرکت ها هنوز به طراحی صفحات وب استاتیک رضایت می دهند. از رقابت عقب نمانید، از خدمات طراحی وب شخصی سازی شده استفاده کنید و بهترین تجربه آنلاین ممکن را به مشتریان هدف خود ارائه دهید.

مطالعات نشان می دهد که تقریباً 3.5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد. نظرسنجی eMarketer همچنین نشان داد که بزرگسالان در ایالات متحده هر روز به طور متوسط 2 ساعت و 55 دقیقه را با دستگاه های تلفن همراه خود می گذرانند. با شیوع روزافزون استفاده از موبایل در میان مکان ها و گروه های سنی مختلف، ضروری است که طراحی وب موجود خود را برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از کاربران اینترنت بهینه سازی کنید.

چگونه طراحی وب ریسپانسیو تجربه کاربر را بهبود می بخشد

نقش مهم طراحی وب ریسپانسیو در بهبود تجربه کاربر کاملا مشخص است. طراحی سایت ریسپانسیو یک تجربه ثابت را در رزولوشن های مختلف صفحه نمایش ارائه می دهد. عناصر غیر ضروری صفحه را حذف می کند و تجربه آنلاین عالی را برای کاربران فراهم می کند. چه صاحب کسب و کار یا یک بازاریاب باشید، سرمایه گذاری در خدمات طراحی وب سایت وردپرس به شما این چنین مزیتی را می دهد.

اخیراً گوگل Core Web Vitals را معرفی کرده است، مجموعه ای از معیارهای جدید که سرعت و تجربه کاربری بلادرنگ وب سایت ها را اندازه گیری می کند. این عوامل برای تعیین امتیاز تجربه صفحه وب سایت به سیگنال های موجود آن اضافه می شود. Core Web Vitals همچنین بخشی از به‌روزرسانی الگوریتم اصلی Google (از مارس 2021) خواهد بود که روش جدیدی برای ارزیابی و رتبه‌بندی سایت‌ها بر اساس تجربه صفحه ارائه می‌دهد.

خدمات طراحی وب وردپرس نهنگ کامپیوتر بر بهینه سازی وب سایت شما برای تجربه کاربری و دستیابی به موفقیت بلند مدت متمرکز است.

خدمات طراحی سایت​

طراحی وب سایت وردپرس

سهم بازار وردپرس با اختلاف بسیار زیاد در سراسر جهان است. آمار نشان می دهد که 59.4 درصد از تمام وب سایت ها در سراسر جهان از وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می کنند. وردپرس تقریباً 35 درصد از اینترنت را در اختیار دارد و همچنین مسئول 1.1 میلیون ثبت دامنه اضافی در هر شش ماه است.

با توجه به CMS کاربرپسند و به روز رسانی آسان وردپرس، این اعداد تعجب آور نیستند. با وردپرس می توانید وارد وب سایت خود شوید و تغییرات فوری را ایجاد کنید. همچنین افزونه‌ها، پشتیبانی و گزینه‌های امنیتی متعددی را برای کمک به صاحبان وب‌سایت در ایجاد یک تجربه کاربری یکپارچه ارائه می‌دهد.

یک چارچوب دیجیتالی قوی ایجاد کنید و با خدمات طراحی وب سایت وردپرس ما از رقابت بزرگنمایی کنید. آژانس طراحی وب سایت وردپرس ما از نزدیک با مدیران پروژه شما همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که هر جنبه ای از وب سایت شما با برند و اهداف منحصر به فرد شما مطابقت دارد. ما در جریان آخرین روندها و پیشرفت‌های صنعت هستیم تا خدمات طراحی وب وردپرس را به شما ارائه دهیم که مطابق با نیازها و مشخصات شما باشد.

طراحی وب سفارشی

در نهنگ کامپیوتر، ما زمان و تلاش خود را صرف توسعه طراحی های وب وردپرس می کنیم که با برند منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد و با نیازهای مخاطب خاص شما مطابقت داشته باشد. شرکت طراحی وب وردپرس ما از طرح های قالب و گرافیک های از پیش بسته بندی شده استفاده نمی کند. ما تجزیه و تحلیل عمیق سایت، محک زدن رقبا و تجزیه و تحلیل مخاطبان را برای شناسایی نقاط فروش منحصر به فرد شما (USP) و تعیین مسیر تبدیل واضح وب سایت شما انجام می دهیم.

با یک وب سایت سفارشی، شما این قدرت را دارید که تمام جنبه های طراحی و عملکرد وب خود را کنترل کنید. کارشناسان طراحی و توسعه وب سایت نهنگ کامپیوتر اطمینان حاصل می کنند که ناوبری، طرح بندی، طرح رنگ و گرافیک سایت شما منعکس کننده شخصیت برند شما است. مهمتر از آن، شرکت طراحی وب ما، وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می کند تا رتبه آنلاین شما را بهبود بخشد و مخاطبان هدف شما را جذب کند.

نمونه کارهای طراحی سایت داخلی

هیدرولیک و پنوماتیک حامد

موسیقی شباهنگ

مجتمع باغ بهار البرز

ایزو فرتاک

مرکز بین المللی افزایش قد

تجلی تجارت مهراندیش

هوداک سیستم فرتاک

مرکز مشاوره ایزوگت

کاریابی بین المللی شاندیز

الکترو پژمان

مرکز مشاوره ایران گواه

مهندس کامران پاک

نمونه کارهای طراحی سایت خارجی

پیمایش به بالا